Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Krerowo - Oferty sprzedaży domów

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom z loggią, ul. Górska

Zieliniec,Poznań(Krerowo + 22 km)

1 099 000 zł226 m² 4 862,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:600 m²

Wolny od zaraz dom wolnostojący z pokaźnym ogrodem. Dzielnica Zieliniec, ulica Górska 3. Obiekt przygotowywany pod kwatery pracownicze (standard: do wejścia) lub na własne cele mieszkaniowe.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Wigury

Wola,Poznań(Krerowo + 22 km)

960 000 zł235 m² 4 085,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:303 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej - jeżyce/wola - 235 m , działka 303 m Do generalnego remontu | Potencjał aranżacyjny | Cicha okolica Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

2 890 000 zł368 m² 7 853,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Wyjątkowy dom 368 m w prestiżowej lokalizacji Nad Różanym Potokiem, poznań Mam przyjemność zaprezentować Państwu luksusowy dom o powierzchni 368 m , położony w północnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom Dachowa

Dachowa(Krerowo + 8 km)

615 000 zł88,76 m² 6 928,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Zakup Bezpośrednio Od Dewelopera Faktura, rękojmia 5 lat, brak Podatku i Prowizji Możliwość Wykończenia Pod Klucz Szybka Decyzja Kredytowa u Naszego Doradcy Kredytowego zapraszam do kontaktu.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Wiślana

Wola,Poznań(Krerowo + 22 km)

1 950 000 zł175 m² 12 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:556 m²

Na sprzedaż komfortowy dom z ogrodem zimowym, jacuzzi i garażem na dwa auta Poznań, wola, ul. Wiślana Z przyjemnością prezentuję wyjątkową ofertę przestronny, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak, ul. Gerberowa

Jasin(Krerowo + 14 km)

929 000 zł103,30 m² 8 993,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:281 m²

> gruntowa pompa ciepła < > funkcjonalny układ pomieszczeń < > doskonała lokalizacja, dojazd drogą asfaltową < > nowoczesna architektura < zapraszamy Państwa do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Dworek

Centrum,Kórnik(Krerowo + 10 km)

1 899 000 zł282 m² 6 734,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 995 m²

Odrestaurowany dworek z parkowym ogrodem niecodzienny, wyjątkowy - jeśli szukasz nieruchomości z charakterem, ten dom spełni Twoje oczekiwania. Szukasz domu z duszą, otoczonego naturą,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z piwnicą, ul. Kostrzyńska

Pobiedziska(Krerowo + 22 km)

545 000 zł107 m² 5 093,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:226 m²

Polecam na sprzedaż kamienicę w centrum Pobiedzisk nieruchomość: kamienica położona jest w samym centrum miasta, co stanowi jej duży atut z uwagi na dogodną infrastrukturę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak, ul. Asfaltowa

Janikowo(Krerowo + 19 km)

899 000 zł95 m² 9 463,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:466 m²

Olchowe zacisze spokój, którego szukasz Są miejsca, w których po prostu dobrze się mieszka. Gdzie po pracy można naprawdę odpocząć, a poranki zaczynają się ciszą zamiast miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak, ul. Kościelna

Centrum,Kostrzyn(Krerowo + 12 km)

495 000 zł160 m² 3 093,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:270 m²

Kostrzyn - Centrum - ul. Kościelna dom w zabudowie bliźniaczej o pow. 160 m2 plus garaż i pom.gosp. działka 270 m2 stan : do kapitalnego remontu ogrzewanie : nowy piec gazowy media :.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Krerowo

Krerowo,wielkopolskie

336 000 zł120 m² 2 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:710 m²

Okazja Tanio! Sprzedam nowy ciepły przytulny dom - 5 pokoi 2 łazienki - o powierzchni 110m2 w okolicy Kleszczewa na nowo powstającym osiedlu. Parter: salon 18,5 m2(możliwość powiększenia.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij